Ο Δήμος Παραλιμνίου – Δερύνειας στοχεύοντας στην άμεση και καλύτερη ενημέρωση του δημότη διοργανώνει Πανδημοτικές Συγκεντρώσεις σε κάθε δημοτικό διαμέρισμα του Δήμου στην παρουσία του Δημάρχου, του Αντιδημάρχου και μελών του Δημοτικού Συμβουλίου.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ:
• ΔΕΡΥΝΕΙΑ: Δημοτικό Αμφιθέατρο, Δευτέρα 29 Ιουλίου 2024, 20:00
• ΦΡΕΝΑΡΟΣ: Κτήριο Δημοτικού Διαμερίσματος, Τρίτη 30 Ιουλίου 2024, 20:00
• ΑΧΕΡΙΤΟΥ: Αίθουσα Δημοτικού Σχολείου, Πέμπτη 1 Αυγούστου 2024, 20:00
• ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ: Αίθουσα Δημαρχείου, Τρίτη 3 Σεπτεμβρίου 2024, 20:00
Κατά την Πανδημοτική Συγκέντρωση θα γίνει παρουσίαση της λειτουργίας του Δήμου Παραλιμνίου – Δερύνειας, οι αλλαγές καθώς και οι νέες ευκαιρίες στον τρόπο λειτουργίας της δημοτικής αρχής, ενώ οι δημότες θα μπορούν να υποβάλουν απόψεις και εισηγήσεις με στόχο την καλύτερη λειτουργία του Δήμου.