Συνάντηση με τους Συνδέσμους Γονέων του Δημοτικού Σχολείου Αγίας Νάπας «Αντώνης Τσόκκος» και Δημόσιου/Κοινοτικού Νηπιαγωγείου του Αγίας Νάπας είχε ο Αντιδήμαρχος του Δημοτικού Διαμερίσματος Αγίας Νάπας κ. Αντώνης Χρίστου.
Με τους Προέδρους και τα Μέλη των Συνδέσμων Γονέων του Δημοτικού Σχολείου Αγίας Νάπας «Αντώνης Τσόκκος» και του Δημόσιου/Κοινοτικού Νηπιαγωγείου Αγίας Νάπας είχε σήμερα Δευτέρα 29 Ιουλίου, στο γραφείο του ο Αντιδήμαρχος του Δημοτικού Διαμερίσματος Αγίας Νάπας – Δήμου Αγίας Νάπας κ. Αντώνης Χρίστου.
Κατά τη συνάντηση συζητήθηκαν και αντηλλάγησαν απόψεις πάνω σε θέματα που αφορούν τη λειτουργία των δύο σχολείων, και την άμβλυνση προβλημάτων που υπάρχουν στις σχολικές κτηριακές εγκαταστάσεις.
Ο κ. Χρίστου διαβεβαίωσε ότι θα είναι πάντοτε στην διάθεση των Συνδέσμων και θα στηρίζει κάθε προσπάθεια που καταβάλλουν έτσι ώστε τα παιδιά να ζουν σε ένα αρμονικό και ευχάριστο σχολικό περιβάλλον.