Ο Παθολόγος-Ενδοκρινολόγος Δρ Μιχάλης Ζουβάνης ο οποίος διεκδικεί τη θέση του Δημάρχου Παραλιμνίου – Δερύνειας, στις επερχόμενες δημοτικές εκλογές της 9ης Ιουνίου είναι καλεσμένος στην εκόμπή Famagusta Talks με τη Γαβριέλλα Ζάρτηλα. Περιγράφει το όραμά του, τα έργα τα οποία μπορούν να γίνουν, την αναγκαιότητα συνεργασίας μεταξύ των δημοτικών διαμερισμάτων του νέου Δήμου, το πώς είναι ένας καλός Δήμαρχος, την επιθυμία του για ένα ενιαίο Δήμο στην ελεύθερη επαρχία Αμμοχώστου καθώς και για τη ζωή του.
Βρείτε το podcast αναρτημένο σε όλες τις πλατφόρμες podcast, σε Youtube και Facebook αλλά και στη σελίδα μας, Famagusta.News
Famagusta.News