Tην Κυριακή 10 Δεκεμβρίου και από τις 16:00 μέχρι τις 22:00 ο Σύνδεσμος Γονέων Α Δημοτικού Σχολείου Παραλιμνίου και το Σωματείο Στήριξης Αυτισμού Αμμοχώστου θα συμμετέχουν στο εορταστικό πρόγραμμα του Δήμου Παραλιμνίου.
Ο Σύνδεσμος Γονέων Α Δημοτικού Σχολείου Παραλιμνίου και το Σωματείο Στήριξης Αυτισμού Αμμοχώστου θα πωλούν χριστουγεννιάτικα εδέσματα και ροφήματα όπως χορτόσουπα, ψαρόσουπα, Nescafe, hot chocolate, τσάι αλλά και χειροποίητες κατασκευές στην Χριστουγεννιάτικη Πλατεία του Αγίου Γεωργίου στο Παραλίμνι.
Όλα τα έσοδα από τις πωλήσεις θα διατεθούν για οικονομική ενίσχυση του «Smile Project».