Ο κολυμβητής του Ναυτικού Ομίλου Κωνσταντίας Αμμοχώστου Ανδρέου Ροδόλφος το Σαββατοκύριακο 9-10 Απριλίου, εκπροσωπώντας την εθνική ομάδα της Κύπρου, έλαβε μέρος στους διεθνείς αγώνες Multinations youth swimming meet.
Στους αγώνες συμμετείχαν 15 εθνικές ομάδες από όλη την Ευρώπη με συνολικά 270 κολυμβητές.
Ο Ροδόλφος στα 400 μέτρα ελεύθερο κατέλαβε την 8η θέση με νέο ατομικό ρεκόρ, ενώ στα 1500 δεν κατάφερε να βρεθεί σε καλή ημέρα καταλαμβάνοντας την 11η θέση.
Συγχαρητήρια Ροδόλφο και ελπίζουμε σε νέες διακρίσεις στο άμεσο μέλλον.