Το ΔΣ του Ομίλου Αντισφαιρίσεως Αμμοχώστου σας προσκαλεί το Σάββατο 4 Δεκεμβρίου 2021 στις 11.00 π.μ στις εγκαταστάσεις του Ομίλου στην Λεμεσό, (Μεσαορίας 3, δυτικά της οδού Νίκου Παττίχη κοντά στο American academy) όπου θα γίνει η επίσημη ανακήρυξη του κ. Νάκη Χριστοδουλίδη σε Επίτιμο Μέλος του Ομίλου, τιμώντας τον για την πολύτιμη προσφορά του στο άθλημα της αντισφαίρισης και στην ανέγερση του Ομίλου στην Αμμόχωστο.
![Όμιλος Αντισφαίρισης Αμμοχώστου: Ανακήρυξη του κ.Νάκη Χριστοδουλίδη σε Επίτιμο Μέλος του Ομίλου 4 Main Image x2 Watermark 5 Επίτιμο Μέλος, Νάκης Χριστοδουλίδης, Όμιλος Αντισφαίρισης Αμμοχώστου, Τέννις](https://famagusta.news/storage/2021/12/Main-Image-x2-Watermark-5-770x403.jpg)