Ο 17χρονος μαθητής του Λυκείου Κύκκου Α’ Νικόλας Καραγιώργης από τη Λευκωσία θέλησε να τιμήσει την Εθνική Επέτειο της 25ης Μαρτίου από το μπαλκόνι του. Με τον τρόπο αυτό και εξαιτίας της μη διεξαγωγής των παρελάσεων εξαιτίας του διατάγματος άσκοπης κυκλοφορίας, ο νεαρός μαθητής θέλησε να δώσει το δικό του μήνυμα και να παίξει, όπως αναφέρει, με πάθος και ψυχικό σθένος τραγούδια του ’21, έστω και στην περιρρέουσα ατμόσφαιρα του κορωνοϊού.
Δείτε το βίντεο